Brave Browser: Hızlı, güvenli tarayıcı ve arama Apk İndir Güncel

1.21.77

Privately browse the internet, for free! The Brave Private Browser App is your fast, secure, and private web browser with ad blocker and pop-up blocker. Privately browse and search the internet without being tracked by advertisers, malware and pop-ups.
0/5 No hay votos
Desarrollador
Brave Software
Versión
1.21.77
Actualización
March 25, 2021
Requerimientos
Varies with device
Tamaño
Varies with device
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

AÇIKLAMA

Brave Browser: Hızlı, güvenli tarayıcı ve arama Apk İndir Güncel Brave Web Browser, 3. parti reklamları engelleyen özel, güvenli ve ücretsiz bir web tarayıcısıdır.

Brave Web Browser, 3. parti reklamlara yönelik yerleşik bir reklam engelleyici içeren Android için hızlı ve güvenli bir web tarayıcı uygulamasıdır. Brave, oldukça hızlı, güvenli ve özel bir uygulama olup reklamlar tarafından izlenmenizi veya kötü amaçlı yazılım ve açılır pencerelerden etkilenmenizi önler. Piyasadaki en iyi web tarayıcısını şimdi indirin.

? Hızlı ve Güvenli Web Tarayıcısı
Harici bir eklenti veya ayar gerektirmez! Brave web browser, Android için en güvenli ve yıldırım hızında bir web tarayıcısıdır. Açılır pencereler (pop-up engelleyici), kötü amaçlı yazılımlar ve diğer rahatsız edici uygulamalar olmadan İnternet’te gezinmenin keyfini çıkarın.

? Pil ve Veri Tasarrufu /b>
Brave, sayfanın yüklenme süresini azaltır, performansı artırır ve kötü amaçlı yazılımlarla etkilenen reklamlardan sizi korur. Brave, verilerinizde ve pilinizde tasarruf sağlayarak Android’inizi 2x ila 4x daha hızlı çalıştırır. Brave mobil kullanıcıları pil şarjı başına 2,5 saate kadar ekstra gezinme süresine sahip olabilir.

? AdBlock Web Tarayıcısı
Brave Web Browser Uygulaması, yerleşik bir AdBlocker (açılır pencere engelleyicisi) ile tasarlanmıştır. Brave’in ücretsiz reklam engelleyicisi, sizi web’de gezinirken izleyen reklamlardan korur ve gizliliğinizi güvence altına alır.

? Otomatik Gizlilik – AdBlock Tarayıcı Koruması
Brave Web Browser Uygulaması ayrıca HTTPS Everywhere (şifreli veri trafiği), komut dosyası engelleme, 3. parti çerez engelleme ve özel sekmeler gibi önde gelen gizlilik ve güvenlik özellikleriyle de sizi korur.

Uygulama Özellikleri
• Dahili AdBlock Tarayıcı
• Açılır pencere (pop-up) engelleyici
• Veri ve pil tasarrufu
• Gizliliği ihlal eden reklamları engeller
• Yer imlerini güvenli bir şekilde senkronize eder
• İzleme korumalı Tarayıcı
• HTTPS Everywhere (güvenlik için)
• Komut dosyası engelleyici
• 3. parti çerez engelleyici
• Geçmiş
• Özel sekmeler
• Son sekmeler
• Hızlı arama motoru

Brave Hakkında
Misyonumuz, içerik oluşturucuların reklam gelirlerini artırırken güvenli, hızlı ve özel bir tarayıcı oluşturmak suretiyle web’i korumaktır. Brave, çevrimiçi reklam ekosistemini mikro ödemelerle ve yeni bir gelir paylaşımı çözümüyle dönüştürmeyi amaçlayarak kullanıcı ve yayıncılara güvenli, hızlı gezinmenin açık web için parlak bir geleceğe giden yol olduğu daha iyi bir iş ortamı sağlar.

Dahili bir Reklam Engelleyici, izleme ve güvenlik koruması olan Brave Web Browser Uygulaması hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen https://www.brave.com adresini ziyaret edin.

HABERLER

New in this release:

We made some stability and crash fixes,
We improved our shields,
We upgraded to Chromium 89.

Thank you for using Brave and making a better web!

For questions or comments please check out https://brave.com/msupport

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sıra bulucu Geçici Mail Rakı Fiyatları pdf kitap indir