BtcTurk | PRO – Bitcoin Al-Sat Ücretsiz Apk İndir

1.25.4

With the BtcTurk | PRO mobile application, you can take the outstanding cryptocurrency trading platform anwhere in your pocket!
4.6/5 Votos: 107,052
Desarrollador
BTCTurk
Versión
1.25.4
Actualización
April 9, 2021
Requerimientos
4.4 and up
Tamaño
26M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

AÇIKLAMA

BtcTurk | PRO – Bitcoin Al-Sat Ücretsiz Apk İndir BtcTurk | PRO mobil uygulaması ile kriptopara alım satım platformu cebinizde!

BtcTurk | PRO – Bitcoin Al-Sat Ücretsiz Apk İndir BtcTurk, 2.5 milyondan fazla kullanıcısı ile Türkiye’nin ilk ve en büyük Bitcoin ve kriptopara alım satım platformudur. BtcTurk | PRO, internet sitesinde yapabildiğiniz tüm işlemleri, akıllı telefonunuz ile her yerde, her zaman profesyonel ve güvenli bir şekilde yapmanıza imkan sağlar.

BtcTurk | PRO mobil uygulaması ile;
☆ Bitcoin ve kriptopara fiyatlarını ve tüm varlıklarınızı detaylı olarak takip edebilirsiniz.
☆ Kriptopara alım-satım işlemi yapabilirsiniz.
☆ Türk Lirası ve kriptopara yatırma ve çekme işlemlerini yapabilirsiniz.
☆ Hesap ve kullanıcı hareketlerinizi, emir geçmişinizi inceleyebilirsiniz.
☆ İki Aşamalı Doğrulama yöntemini (SMS veya Authenticator) değiştirebilirsiniz.
☆ PIN Kodunuzu belirleyebilir, değiştirebilirsiniz.
☆ Henüz üye değilseniz, BtcTurk | PRO’ya üye olabilirsiniz.

15 DAKİKADA BAŞLA!
15 dakikada hesap oluşturarak, TL yatırarak, hızlı ve güvenli bir şekilde Bitcoin (BTC) ve mevcut diğer kriptoparaları alıp satabilirsiniz. Bitcoin ve kriptopara transferleri için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

ÖNCE GÜVENLİK
Güvenliğiniz için zorunlu 2 Aşamalı Doğrulama (2FA) ve kişiye özel PIN Kodu ile kriptopara çekimlerinizde ek güvenlik önlemi sunuyoruz. Tüm dijital varlıkların %97’sini çevrimdışı soğuk cüzdanlarda saklıyoruz.

FİYATLAR
BtcTurk | PRO mobil uygulaması ile Bitcoin ve kriptopara fiyatlarını anlık olarak izleyebilirsiniz. Fiyatlar sayfasında işlem yapabileceğiniz tüm işlem çiftlerini görebilir ve filtreleme yapabilirsiniz.

Fiyatları ya da grafiği daha detaylı incelemek isterseniz işlem çiftine tıklamanız yeterli. 1 Gün – 1 Yıl arası fiyat grafiğine ulaşabilir, en iyi alış satış ve hacim bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Alarmlara hızlıca ulaşmak için bu ekranı kullanabilirsiniz.

VARLIKLARIM
Bitcoin ve diğer kriptopara varlıklarınızı toplam ve kullanılabilir bakiye olarak görüntüleyebilir, hesabınızdaki tüm kriptoparaların miktarlarını ve Türk Lirası, Tether(USDT) ve Bitcoin (BTC) karşılıklarını görebilirsiniz.

Varlıklarım sayfasında, işlem yapmak istediğiniz kriptopara satırını sola kaydırarak alım satım veya yatır çek sayfalarına ulaşabilirsiniz.

AL-SAT
Piyasa, Limit veya Stop emir tiplerinde alım veya satım emri verebilirsiniz. Ayrıca, emir defterini, derinlik tablosunu görüntüleyebilir ve anlık market hareketlerine ile işlem geçmişinize ve açık emirlerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

YATIR-ÇEK
Türk Lirası ve kriptopara yatırma ve çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilir, geçmiş kriptopara çekme emirlerinizin durumunu görebilirsiniz.

HESAP
Hesap bilgilerinize, hesabınızın onay durumuna ulaşabilirsiniz. Hesabınız onaylı değilse, onay başvurusu yapabilirsiniz. Kayıtlı banka hesaplarınızı görebilir, yeni banka hesabı tanımlayabilirsiniz. Hesap ve kullanıcı hareketlerinizi inceleyebilir, fiyat alarmlarınızı yönetebilirsiniz. Bildirim tercihlerinizi de Hesap ekranından güncelleyebilirsiniz.

HESAP > GÜVENLİK
İki Aşamalı Doğrulama (2FA) tercihinizi değiştirebilirsiniz. (SMS ve Authenticator) PIN Kodunuzu oluşturabilir, güncelleyebilir ya da iptal edebilirsiniz. Kullanıcı parolanızı değiştirebilir veya üye girişinde size özel olarak tanımlanan güvenlik görselinizi görüntüleyebilirsiniz.

HABERİNİZ OLSUN
Mobil uygulamamızın kullanıcı dostu ara yüzü ile her yerde, her zaman güncel piyasa bilgileri, hesap hareketleri, gelişmiş alarm seçeneklerini takip edin.

HER ANDA DESTEK
Sorularınız olursa 7/24 destek olmak için bekleyen bir ekibiniz var destek@btcturk.com’a mail atabilirsiniz.

HABERLER

Start using customized notification sounds now!
We are constantly working to improve your professional cryptocurrency trading experience on the BtcTurk | PRO mobile application
In this version:
* Push notifications have sounds
* Profit/Loss screen improvements
* Wallet screen visual improvements
* Option to scan QR codes from saved images
* Additional bug fixes
Send your requests, questions and comments regarding the BtcTurk | PRO mobile application to support@btcturk.com

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sıra bulucu Geçici Mail Rakı Fiyatları pdf kitap indir