e-Nabız Apk İndir Ücretsiz

2.8.4

E-Nabız, sağlık tesislerinden toplanan kişisel sağlık verilerine, vatandaşların ve vatandaşların yetkilendirdiği yakınlarının ve hekimlerin, internet ve mobil cihazlar üzerinden erişebilecekleri bir uygulamadır.
4.4/5 Votos: 64,983
Desarrollador
T.C. Sağlık Bakanlığı
Versión
2.8.4
Actualización
March 17, 2021
Requerimientos
5.0 and up
Tamaño
17M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

AÇIKLAMA

e-Nabız Apk İndir Ücretsiz E-Nabız, sağlık tesislerinden toplanan kişisel sağlık verilerine, vatandaşların ve vatandaşların yetkilendirdiği yakınlarının ve hekimlerin, internet ve mobil cihazlar üzerinden erişebilecekleri bir uygulamadır.

E-Nabız’da bulunan sağlık bilgileri, sistemin devreye alınmasından itibaren hastalıklarınızla ilgili konulan teşhislerin, yaptırılan tahlillerin, çekimi yapılan tıbbi görüntülerin, yazılan ilaçların, aşıların, tespit edilen alerji ve benzeri bilgilerin sağlık hizmeti alınan sağlık kuruluşları tarafından elektronik ortamda e-Nabız sistemine gönderilmesiyle oluşmaktadır.

Uygulamayı kullanabilmeniz için “https://www.enabiz.gov.tr” sitesinde yer alan “E-Devlet ile Giriş” sekmesinden giriş yaparak e-Nabız sistemini aktif etmeniz gerekmektedir. Kullanıcı onay verdiği takdirde destekleyen mobil cihazlardan ilgili bilgiler uygulama tarafından kullanılacaktır.

HABERLER

v2.8.4 yayınlandı.

- Covid-19 Aşı Durumu Bilgilendirme özelliği performans iyileştirmesi yapıldı.

- Takvimde manuel randevu ekleme özelliği sağlandı.

- Raporları doküman olarak indirebilme ve paylaşabilme özelliği eklendi.

- Hata ve performans iyileştirmeleri yapıldı.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sıra bulucu Geçici Mail Rakı Fiyatları pdf kitap indir