Likee Lite – Let You Shine Apk İndir Güncel

3.6.5

Likee lite is the lite version of Likee. With a smaller app size down to 15 MB, Likee lite will give you a better experience with faster download & network connection speed. Less data usage will ensure you larger space storage and save you more. Now download Likee lite to find the latest trend, explore contents you love and meet interesting people.
4.3/5 Votos: 430,736
Desarrollador
LIKEME PTE.LTD.
Versión
3.6.5
Actualización
March 24, 2021
Requerimientos
4.1 and up
Tamaño
28M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

AÇIKLAMA

Likee Lite – Let You Shine Apk İndir Güncel Likee Lite, Likee’nin yeni hafifletilimiş hali. 15 MB ‘a kadar küçültülmüş bir uygulama boyutuyla, Like lite size daha hızlı inen içeriklerle ve yükselmiş bağlantı hızıyla daha iyi bir deneyim sunacak. Daha az kullanılan data sayesinde belleğinizde daha çok yer kalacak ve daha çok şeyi kaydedebileceksiniz. En yeni trendleri ve sevdiğiniz içerikleri bulmak ve yeni insanlarla tanışmak için hemen Like lite’i indirin.

Öne Çıkan Özellikler:
-Küçültülmüş uygulama boyutu (15 MB)
Daha pratik ve kullanışlı. İçerikleri daha hızlı indir, ağlara daha kolay bağlan ve belleğinde yer açılsın.

-Kişiye özel öneriler
Likee lite size beğendiğiniz ve paylaştığınız videolardan yola çıkarak en yeni trendlerden videolar önerecek. Size özel hazırlanmış bir video listesi ile sevdiğiniz içerikleri göreceksiniz! Ne kadar çok izlerseniz o kadar size özel hale gelen bir listeniz olacak.

-Sizin için hazırlanmış sonsuz videolar
Müzik, dans, makyaj, çizim, DIY, haberler ve filmlerden neredeyse her konuyu içeren çeşit çeşit videolar! Likee’de herkesle beraber kısa sürede hem öğrenip hem güleceksin

-Dünyanın her tarafından beğendiğin içerik üreticiler
Dünyanın her köşesinden en iyi videoları, müthiş ve ilginç insanları keşfet! Hayat hiç eskisi gibi olmayacak! Videoları beğen, paylaş veya yorum yap, takip ettiğin içerik üreticileri ile etkileşime gir! Yeni insalarla tanışıp arkadaşlıklar başlat.

-Kolayca İndirme ve Paylaşma
En sevdiğim videoları kolayca telefonuna indir ve istediğin platformda paylaş! Likee lite’da mutluluğu ailen ve arkadaşlarına paylaşmak çok kolay.

Eğer bir sorunuz veya öneriniz varsa lütfen bize feedback@like.video adresinden ulaşın.

HABERLER

- You can like, comment and view video while downloading the video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sıra bulucu Geçici Mail Rakı Fiyatları pdf kitap indir