MICO: Canlı Yayın, Görüntülü ve Canlı Sohbet Apk İndir Güncel

6.2.8.3

Do you know you can do tons of cool stuff in MICO?
4.5/5 Votos: 706,288
Desarrollador
MICO WORLD
Versión
6.2.8.3
Actualización
March 23, 2021
Requerimientos
4.4 and up
Tamaño
55M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

AÇIKLAMA

Insanlar neden MICO’yu kullanıyorlar❓

MICO: Canlı Yayın, Görüntülü ve Canlı Sohbet Apk İndir Güncel MICO, kullanıcılar için dünyanın her yerinden yüzlerce canlı yayın sağlayan bir uygulamadır. MICO’da yeni insanlarla tanışabilir ve yeni arkadaşlar edinerek ,canlı yayınlarını izleye bilirsiniz. Heyecan verici geliyor dimi? Haydi birlikte eğlenelim.

?Mico’da Öne Çıkanlar?

?Canlı? Yayın ve Canlı Sohbet

Dünyanın her yerinden canlı yayın akışlarını izlemenin keyfini çıkarın.Amerika,Tayland,Malezya,Türkiye ve diğer ülkelerden her gün yüzlerce kaliteli yayıncılar size harika gösteriler sunuyorlar.

Dans,şarkı,komik sohbetler,çevriçi oyunlar ve sahip olduğunuz yetenekler ne olursa olsun,MICO yeteneklerinizi yayımlaya bileceğini bir yerdir. MICO’da herkes bir yıldız olabilir. Bir-birinden çeşitli çıkartmalar ve filtreler canlı yayınlarınızı daha güzel ve sevimli hale getirecektir.

?Sohbet? – Yakın veya uzak , dünyanın her yerinden doğrudan canlı sohbet edin

Yeni arkadaşlar edinin. Rastgele bir yabancıyla yalnıca tek tıkla Merhaba deyin. Bir gruba katılarak canlı sohbete başlayın.

MICO’da herhangi bir dil sorunu olmadan dünyanın her yerinden yerli veya yabancı arkadaşlar edinin ve sohbet edin. Başka ülkelerden yeni arkadaşlar ile tanışmak çok kolay.

?Eşleş? – Birçok yaratıcı yolla yeni insanlarla eşeşin ve tanışın

Birini beğenmek için Sağa Kaydırma özelliğini, pas geçmek için Sola Kaydırma özelliğini kullan. Beğendiğin biri de seni beğenirse, eşleştiniz demektir! Doğru ve hızlı yeni arkadaşlar edinin. Rastgele sohbet edin ve yakınlarınızda veya dünyanın her yerinden gerçek insanlara tanışın.

?Anılar? Hikayelerinizi paylaşın ve yakınlarınızdaki insanlarla etkileşime geçin

Anılarda fotoğraf ve kısa videolar paylaşarak,etrafınızdaki insanların gözlerini üzerinize çekecek ve yakınınızda bir yerde bir arkadaşınızla canlı sohbet etme şansınızı artıracaksınız.

?Parti? – 9 kişiye kadar görüntülü sohbet

Üç kalabalık ise, dört,parti demektir. Ne kadar çok insan izlerse, yayın odasında atmosfer o kadar harika olacak demektir. Bir grup sohbet odasına katılın,yeni arkadaşlar edinin,güzel kızlar ve yakışıklı erkeklerle eğenmenin tadını çıkarın.

????????????????

MICO, ratgelele bir sohbetin,canlı yayınların keyfini çıkarabileceğiniz,yabancılar ile tanışabileceğiniz,kısa video ve fotoğraf paylaşabileceğiniz,görüntülü canlı sohbet ede bileceğiniz dünya çapında en popüler canlı yayın uygulamalarından biridir.

HABERLER

You can turned off gift animations and entry effects now.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sıra bulucu Geçici Mail Rakı Fiyatları pdf kitap indir