Nimo TV – Oyun Canlı Yayını Apk İndir Güncel

1.9.76

---------ABOUT NIMO TV---------
4.3/5 Votos: 895,163
Desarrollador
Nimo TV
Versión
1.9.76
Actualización
March 25, 2021
Requerimientos
4.4 and up
Tamaño
81M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

AÇIKLAMA

Nimo TV – Oyun Canlı Yayını Apk İndir Güncel Dünyanın en iyi oyun canlı yayın platformu, Nimo TV işte ücretsiz olarak karşında! PUBG Mobile, Mobile Legends: Bang Bang, Brawl Stars, League of Legends: Wild Rift ve daha bir sürü popüler oyunun profesyonelleri tarafından oynanışlarını tek bir tıkla, canlı olarak izlemeye başla.

Tüm dünyada milyonlarca oyun tutkununun kalbinde taht kurmuş Nimo TV ile Mezarcı, Ersin Yekin, Doch, Ayhan Aygün gibi en sevdiğin yayıncıları canlı olarak izle, birlikte oyna ve bu dev toplulukta hem oyuncu hem de istersen yayıncı olarak yer edin. Unutma ki burada herkesin sevebileceği bir şey var!

+Global ve yerel espor turnuvalarıyla rekabete Nimo TV’de tanık ol!
+Düzenli ödüllü etkinlikler ve anketler, kim kazanır, Pick Me gibi interaktif içerikler ile hem eğlen hem de kazanmaya başla!
+Kategoriler arasında tercih edeceğin ister canlı, istersen de kayıtlı yayın içeriklerine kolayca ve anında ulaş!
+ Canlı sohbet özelliği ile dünyanın her yerinden, sınırsız sayıda oyunsever ve yayıncı ile kolayca iletişim kur!
+İster aydınlık ister karanlık modda kullan!
+ Tencent Games, Blizzard, Moonton, Riot Games ve daha bunun gibi birçok global oyun şirketinin resmi organizasyonlarını Nimo TV ile tek tıkla ve ücretsiz takip et!

Nimo TV dünyanın her köşesinden milyonlarca oyuncunun favori oyunlarını oynarken canlı yayın yapmalarını sağlayan, yayıncıları ve izleyicileri buluşturan, sosyal ve interaktif özellikleriyle eğlendiren ve devamlı etkinliklerle tüm yayıncılarını destekleyen bir platformdur. Sen de hemen Nimo TV’yi indir, bu inanılmaz deneyimin ve global topluluğun bir parçası ol! ?♂

Oyun ve eğlence Nimo TV içinde!

HABERLER

Bug Fixes and app optimization.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sıra bulucu Geçici Mail Rakı Fiyatları pdf kitap indir