QNB Finansbank Cep Şubesi Apk İndir Güncel

2.8.3

QNB Finansbank Mobile Banking allows you to access banking services anytime, anywhere!
4.4/5 Votos: 309,659
Desarrollador
QNB Finansbank A.Ş.
Versión
2.8.3
Actualización
March 22, 2021
Requerimientos
4.1 and up
Tamaño
41M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

AÇIKLAMA

QNB Finansbank Cep Şubesi Apk İndir Güncel QNB Finansbank Cep Şubesi ile şubeniz cebinizde. Bankacılık işlemlerinizi mobilden gerçekleştirebilmeniz için Cep Şubemiz ile her an her yerde yanınızdayız!

Bireysel Cep Şubemizden para transferlerinizi ve fatura/kurum ödemelerinizi yapabilir; hesap hareketlerinizi gözlemleyebilir, kredi ve kredi kartı başvurusunda bulunabilir, kredi kartı veya kredi taksit ödemelerinizi gerçekleştirip, döviz alış satış işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra karekod ile kartsız para çekme, e-Devlet Kapısı’na giriş, “Anında Destek” ile yazışarak işlem yapma gibi daha birçok bankacılık işlemini mobil uygulamamızdan dilediğiniz an gerçekleştirebilirsiniz.

KOBİ Cep Şubemizden de bunlara ek olarak çek ödeme, alacak gözlem gibi işlemlerinizi yapabilir, tüm varlık ve borçlarınızı bir arada görebilir, POS işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Çalışma koşulu ve cironuzu görebilir, POS işlem hareketlerini gözlemleyebilir, bloke çözüm işlemi yapabilir, POS cihazınız için rulo ve sticker talebinde de bulunabilirsiniz.

QNB Finansbank Cep Şubesi’ni kullanmak için FinansŞifreniz olması yeterli! FinansŞifreniz yoksa kart ve hesap bilgilerinizle şifrenizi hemen alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

DARALT

HABERLER

Cep Şubemizi sizin için yenilemeye devam ediyoruz.
Bu sürümdeki güncellemelerle birlikte birtakım minör geliştirme ve iyileştirmeler yaptık.

Görüş ve önerilerinizi bize her zaman qnbfinansbank.com/cepdestek linkinden iletebilirsiniz

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sıra bulucu Geçici Mail Rakı Fiyatları pdf kitap indir