ReadEra Premium Apk İndir – kitap okuyucu pdf, epub, word

21.04.01+1460

ReadEra Premium — book reader allows reading books for free, offline in PDF, EPUB, Word (DOC, DOCX, RTF), Kindle (MOBI, AZW3), FB2, DJVU, TXT, ODT and CHM formats.
4.8/5 Votos: 8,622
Desarrollador
READERA LLC
Versión
21.04.01+1460
Actualización
April 1, 2021
Requerimientos
4.1 and up
Tamaño
Varies with device
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

AÇIKLAMA

ReadEra Premium  Apk İndir — kitap okuyucu PDF, EPUB, Word (DOC, DOCX, RTF), Kindle (MOBI, AZW3), FB2, DJVU, TXT, ODT ve CHM formatlarındaki kitapları çevrimdışı ve ücretsiz okumanızı sağlar.

*************
30-gün para iade garantisi!
*************

Premium özellikleri:

Bölüm: “Alıntılar ve Notlar”. Tüm kitap ve belgelerdeki tüm alıntılar, notlar, yer imleri ve incelemeler tek bir yerde toplandı. Bu, ReadEra Premium menüsündeki yeni ve özel bir bölümdür.

Fontlarım. Kendi fontlarınızı yükleyebilir ve kitapları ve belgeleri okumak için kullanabilirsiniz.

Kitaplık görünümü. Kitaplıktaki kitaplar ve dokümanların görünümünü özelleştir: Tam, özet, küçük resimler, ızgara. Bizim favorimiz ızgara!

Alıntılar için renkler. Okuduğunuz kitap ve dokümanlardaki alıntıları vurgulamak için ek renkler. Notlar ve alıntılarla çalışma için yönlendirici, basit algoritma.

Sayfa küçük resimleri. Bir kitap okunurken tüm sayfaların küçük resimlerinin gösterilmesi – kitap veya doküman üzerinde hızlı görsel dolaşım için uygundur. Küçük resimleri kendiniz keşfedin ve sonra onlarsız yapmayı deneyin!

Premium satınalma:
– Bir kez ödeme yaparsınız ve ReadEra Premium’u tüm cihazlarınıza kurabilirsiniz.
– Veriler ve ayarlar otomatik olarak ücretsiz sürümden kopyalanır.
– ReadEra projesini desteklersiniz.

Temel Fonksiyonlar:

Tüm kitap formatlarını okuma. ReadEra kitap okuyucu, bütün popüler kitap formatlarının, Microsoft Word belgelerinin ve Kindle mobil formatlarının tek bir uygulamada okunmasını sağlar.

Kitaplığınız için kitap yöneticisi. Kitap ve dokümanların otomatik belirlenmesi. Örneğin; Internet’ten bir Epub kitap, PDF gazete, Microsoft Word belgesi ya da PDF makale indirin, okumanız için okuyucunuzda hemen gözükecektir. Kitapları yazar veya seri türünden sınıflandırma. Kitap okuma listeleri: Okunmakta olanlar, Okunanlar, Favoriler.

Koleksiyonlar (Kitap Rafları). Koleksiyonlar aracı (kitap rafları) özel temalı koleksiyonlar yaratmanızı sağlar. Kitaplar ve dokümanlar aynı anda birden fazla koleksiyona eklenebilir.

Bir kitap içinde gezinme. Okunulan sayfayı kaydetme. İçindekiler tablosuna, yer imlerine, alıntılara, notlara ve diğer ekitap seçeneklerine hızlı giriş. Küçük resimleri, ilerleme çizgisini veya sayfa numarası göstergesini kullanarak kitap içinde gezinme.

Okuma ayarları. Kitap okurken renk biçemleri: gündüz, gece, sepya, konsol. PDF ve DjVu dosyaları dahil ekran yönü, parlaklık ve sayfa kenar ayarı. Epub, Fb2, Kindle (Mobi, Azw3) formatları, Microsoft Word, TXT ve ODT dosyaları için kişiselleştirilebilir font tipi, ölçeği, kalınlığı, satır aralığı ve hece kesme. PDF ve Djvu dosyaları için yakınlaştırma seçeneği.

Alıntılar ve notlar. Kitap ve dokümanlardaki metni renkle vurgulama; seçili metne kişisel notlar ekleme.

Tasarruflu bellek kullanımı. Okuyucu kitap ve dokümanları kendisi depolamaz; mükerrer dosyaları tespit eder, dosyalar taşınsa veya silinse bile yer imlerini, alıntıları, notları ve okunmakta olan sayfayı kaydeder.

Çoklu-belge düzeni. Kitap okuyucu aynı anda birçok kitabı okumanıza imkan verir. Örneğin, bölünmüş ekran modunda (iki pencere) aygıtın ekranı na yerleştirerek eşzamanlı olarak read Epub kitapları ve PDF gazeteleri okuyabilirsiniz. Veya “Aktif uygulamalar” sistem düğmesi aracılığıyla aralarında geçiş yaparak Microsoft Word belgelerini, PDF, Epub ve Mobi kitapları okuyun.

Çocuk modu. Ebeveynler ve çocukların kitapları ve dokümanları görmeleri ve okumaları için özel bir “Çocuk modu” eklendi. Basit arayüz; geniş kitap kapakları, ebeveyn kontrolü. Çocuklar için kitapları filtreleyin; seçilenleri çocuk koleksiyonlarına ekleyin.

ReadEra Premium –Epub, PDF, Mobi, Azw3, Fb2, Microsoft Word (DOC, DOCX, RTF), ODT belgelerini okumak için ve Android PDF görüntüleyici olarak en iyi uygulama.

ReadEra Premium ile ücretsiz ve kolayca kitap okuyun!

HABERLER

• Zoom in feature for PDF and DJVU in horizontal book reading mode.
• Multilevel table of contents of books.
• Improved file scanner.
• Page flipping by pressing a stylus button.
• Optimization for Android 11.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sıra bulucu Geçici Mail Rakı Fiyatları pdf kitap indir