TikTok Lite Apk İndir Güncel

18.5.3

TikTok is not your ordinary destination for short-form mobile video. It's raw, real, and without boundaries—whether you're brushing your teeth at 7:45 a.m. or you're making breakfast at 7:45 p.m. It's from the gut, 'come as you are' storytelling told in 15 seconds. With TikTok life's more fun when you live in the moment and go beyond to explore.
0/5 No hay votos
Desarrollador
TikTok Pte. Ltd.
Versión
18.5.3
Actualización
March 26, 2021
Requerimientos
4.1 and up
Tamaño
54M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

AÇIKLAMA

TikTok Lite Apk İndir Güncel Kısa biçimli mobil video için TikTok sıradan bir yer değil. Ham, gerçek ve sınırsız – saat 7: 45’te dişlerinizi fırçaladığınız veya saat 7: 45’te kahvaltı yaptığınız. Bağırsaktan, ‘senin gibi gel’ hikayesi 15 saniyede anlatıldı. TikTok ile hayat, şu anda yaşadığınızda ve keşfetmek için ötesine geçtiğinizde daha eğlenceli.

■ Sizin için özel olarak seçilen milyonlarca videoyu izleyin
İzlediklerinize, beğenilerinize ve paylaşdıklarınıza göre, sizin için özel olarak kişiselleştirilmiş bir video yayını. TikTok, izlemeyi asla bırakmak istemediğiniz en alakalı, ilginç, eğlenceli, ilginç, baş döndürücü videoları sunmak için zevkinize hızla adapte olur.

■ Küresel bir yaratıcılar topluluğunun eğlendirilip ilham alın
Milyonlarca yaratıcı TikTok’ta inanılmaz yeteneklerini, değerli anlarını ve bilgilerini sergiliyor. Kendine ilham ver.

■ Dans, Komedi, Vlog, Yiyecek, Spor, Kendin Yap, Hayvanlar ve bunların arasındaki her şey. Sonsuz kategorilerden videoları keşfedin.

Görüntüler

Apps del desarrollador

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sıra bulucu Geçici Mail Rakı Fiyatları pdf kitap indir